Modelleri ve Fiyatları

dose kedi sinekliği

Bu yazıda Dose kedi sinekliği fiyatları ve modellerinin videoları, kedi tülünün test videosu gibi bir çok içerik mevcuttur.

Sosyal medya adreslerimiz

  • instagram.com/kedisinekligi
  • youtube.com/kedisinekligi
  • facebook.com/kedisinekligi
  • twitter.com/kedisinekligi

Montajlı net fiyat için whatsapp ile bizlere montaj yapılacak ilçe mahallenizi, yaptırmayı düşündüğünüz kapı pencerelerin resmi veya ölçüsünü ileterek net fiyat alabilirsiniz.

istanbul dışı hizmetimiz yok istanbulun belirli bölgelerine hizmetimiz var. Yol montaj ücreti eklenir mesafeye bağlı ve istenilen adede bağlı
Kargo göndermiyoruz

whatsapp 05432397857

 Aşağıda ki videoda kiracı veya kedisi uysal olanlar için en uygun fiyatlı ancak etkili bir sistem görüyorsunuz. Kancalar sayesinde kedi hamlesi ile geriye açılmayan ve kullanılan poliüretan kedi tülü kullanılması sayesinde son derece dayanıklı bir ürün kediniz haylaz sürekli pencerede oynak bir kedi ise içe açılan tercih ediniz

Kancalı Dose kedi sinekliği fiyatı pencere için başlangıç fiyatı Kediniz uysal sadece güvenlik amaçlı seçebilirsiniz 700  Tl (bu model şuanda daha sağlam olarak tak çıkar yapılıyor kancalı değil video öyle kaldı) 

Kancalı kedi sinekliği için Montaj ilçesi mahallesi ve renk ve yaptırmayı düşündüğünüz adet belirtince montajlı net fiyat iletilir

————————

2. Aşağıdaki videoda  İkinci model ise yine dışa açılan bu sefer kendi kasasına doğru kilit giren pimapenden bağımlı ve yine poliüretan kedi tülü kullanılan sistem (kilit kısmı daha iyi bir sistem videodaki maksat kilitli olduğunu görmeniz için paylaşıldı)

Pencere için Dışa açılan sürme kilitli kedi tüllü sineklik  başlangıç fiyatı  900 tl

Kasalı kilitli kedi sinekliği için montajlı fiyatı için whatsapptan Montaj ilçesi mahallesi ve renk ve yaptırmayı düşündüğünüz adet belirtince montajlı net fiyat iletilir.

——————

Üçüncü model ise içeri açılan ve yine poliüretan kedi tülünden yapılan modeldir. Bu modelde videodaki kilit değil daha başka yine kedinin açamayacağı daha iyi bir sistem kullanmaktayız. Ancak sistemi pencereye takılınca görebilirsiniz. İçeri açılan kedi tüllü pencere sineklik fiyatı ise  1050 tl den başlamaktadır. Renk ve ölçü belirtip net fiyat alabilirsiniz.

İçeri açılan pet kedi tüllü kedi sinekliği için montajlı fiyatı için whatsapptan Montaj ilçesi mahallesi ve renk ve yaptırmayı düşündüğünüz adet belirtince montajlı net fiyat iletilir.

—————————-

Şimdi sırada ise yırtılmaz çelik telli sineklik modelleri ve fiyatları var.

İçeri açılan çelik telli kedi sinekliği pencere  fiyatı 1300 tl den başlamaktadır. Aşağıdaki videoda tanıtılmış ve   anlatıldığı gibi temizlendiği taksirde ömürlük temizlenmez suyla yıkanmaz ise sarı ufak pas lekeleri oluşur. Yıkanırsa ilk günki gibi kalır

o

Pencereler sonrası sırada kedi için sineklik kapı boyutlu olanların modelleri ve fiyatlarına geçeceğiz. İçeri veya dışarı açılan çelik telli modelde fiyat aynı. Ancak kedi tüllü modelde dışarı açılan bir nebze daha ucuz.

içeri açılan veya dışarı açılan pet tüllü kapı 1600 tl 

tlden başlamaktadır.

içeri açılan / dışarı açılan çelik telli kapı 1800   tl den başlamaktadır. Videoları aşağıdadır.

Fiyatlar ortalamadır. Bize whatsapp Renk, boyut ve adet belirttiğinizde size montajlı net rakam verilir. Yani buradan seçip bize whatsapptan net fiyatı sorunuz.

WHATSAPP Yönlenme linki tıklayıp direk rehbere eklemeden yazabilirsiniz. WHATSAPP 0543 239 78 57


Balkonlar için kedi sinekliği

Daha fazla video ve görsel için youtube.com/kedisinekligi adresine bakabilirsiniz.